1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Balıkesir İl Sağlık Müdürü Görevine Başladı

Balıkesir İl Sağlık Müdürü Görevine Başladı

Balıkesir İl Sağlık Müdürü Görevine Başladı
A+A-

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü'ne atanan Mustafa Alp Akdoğan görevine başladı. Manisa İl Sağlık Müdür Yardımcılığı görevinden Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Alp Akdoğan görevi

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü'ne atanan Mustafa Alp Akdoğan görevine başladı.
Manisa İl Sağlık Müdür Yardımcılığı görevinden Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Alp Akdoğan görevine başladı. Balıkesir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hasan Yılmaz, Diş Hastanesi Başhekimi Zekai Kafaoğlu, Halk Sağlığı Müdüresi Hülya Ertür ile beraber sağlık yöneticileri yeni görevine başlayan İl Sağlık Müdürü Mustafa Alp Akdoğan'ı makamında ziyaret etti. Balıkesir için hizmet vermekten mutlu olduğunu ifade eden İl Sağlık Müdürü Mustafa Alp Akdoğan, son yıllarda sağlık alanında atılımlar yapmış bir şehirde görev aldığını söyledi. Müdür Akdoğan, Balıkesir'in bir hastane problemi olduğunu ve yeni yapılacak hastane ile de bu sorunun aşılacağını söyleyerek "İl Sağlık Müdürlüğü olarak sağlık hizmeti verilen her yeri kontrol etmekle sorumluyuz. Kamu Hastaneleri Birliği'nin de kendi denetim mekanizmaları var" dedi.
Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hasan Yılmaz, Balıkesir'de sağlık konusunda özverili çalışmalar yapıldığını ifade etti. Hasan Yılmaz, "Balıkesir bu sağlık kadrosu ile sağlıkta hakkettiği yerin daha ilerisinde yer alacaktır" dedi.
(BD-YU)

24.12.2012 18:50:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT