1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Balıkçılarından Anlamlı Bağış

Balıkçılarından Anlamlı Bağış

Balıkçılarından Anlamlı Bağış
A+A-

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nin (ÇOMÜ) başlattığı Mavi Kapak Kampanyası'na daha önce 40 bin kapakla destek olan kıyı balıkçıları, bu kez hem kapak hem de kitap bağışladı. Topladıkları 20 bi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nin (ÇOMÜ) başlattığı Mavi Kapak Kampanyası'na daha önce 40 bin kapakla destek olan kıyı balıkçıları, bu kez hem kapak hem de kitap bağışladı.
Topladıkları 20 bin kapağı rektörlüğe teslim eden Çanakkale Kıyı Balıkçıları ve Doğal Yaşamı Koruma Topluluğu Kurucusu Bahadır Ünalan, Topluluk Başkan Metin Kümet ve Genel Sekreter Rahim Turan, ÇOMÜ'nün başlattığı 'Şehitler İçin 1 Milyon Kitap' Kampanyası'na da bin 457 kitapla destek oldular. Kurucu Bahadır Ünalan, "ÇOMÜ'yü anlamlı etkinliklere öncülük ettiği için kutluyoruz. Üniversite'nin liderlik ettiği bu kampanyaya üyelerimizden, Çanakkale il ve ilçelerinden ve Türkiye'nin birçok yerinden Amatör Balıkçılık Dernekleri ve doğa sporlarına gönül vermiş kişilerce toplanan bin 457 kitapla destek vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Topluluğumuzu takip ederek, kampanyaya destek veren kişi ve kuruluşlara teşekkür ederiz" dedi.
(CA-YS)

04.01.2013 18:48:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT