1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bal Ligi

Bal Ligi

Bal Ligi
A+A-

Karsspor hafta sonu deplasmanda oynayacağı Kelkit Hürriyetspor maçı hazırlıklarını Teknik Direktör Hayrettin Tekelioğlu, nezaretinde yaptığı antrenmanla tamamladı. Kars Atatürk Stadı'nda karlı zemi

Karsspor hafta sonu deplasmanda oynayacağı Kelkit Hürriyetspor maçı hazırlıklarını Teknik Direktör Hayrettin Tekelioğlu, nezaretinde yaptığı antrenmanla tamamladı.
Kars Atatürk Stadı'nda karlı zeminde yapılan antrenmana sakat olan Özgür katılmadı. Karlı zeminde Kelkit maçının son provası yapıldı. Antrenmana katılan futbolcuların hırslı olmaları dikkat çekerken, Teknik Direktör Hayrettin Tekelioğlu, istediklerini yapamayan futbolcuları antrenmanı keserek uyardı.
Karsspor Teknik Direktörü Hayrettin Tekelioğlu, iki önemli futbolcularının olmadığını ve buna rağmen deplasmandan puanla döneceklerine inandıklarını söyledi.
Hayrettin Tekelioğlu; "İki önemli oyuncumuz yok zaten. En son Iğdır müsabakasında atılan oyuncumuz var. En önemli oyuncularımızdan bir tanesi Özgür, sakatlığı var. Çayeli müsabakasından sonra ancak hazır hale gelecek. Bizim için büyük bir kayıp. Takımımızı ilk yarıdaki oluşturduğumuz takımdan gerekli randımanı alamayınca, ligden de biraz uzaklaşınca yeni bir ekip oluşturduk. Daha genç, ileriye dönük ve belki gelecek yıl 8-10 tane kalabilecek ve iskelet oluşturabilecek bir oyuncu grubu kurduk. Takımımızdan memnunuz ama sonuçlar iyi gitmiyor. Oynadığımız futbolun karşılığını alamıyoruz "dedi.
IĞDIR'A TESADÜFEN KAYBETTİK
Iğdır karşılaşmasında 90 dakika boyunca üstün oynadıklarını ve buldukları pozisyonlardan yararlanmadıklarını ifade eden Teknik Direktör hayrettin Tekelioğlu; "Biz burada Iğdır'a tesadüfen kaybettik. Yani 90 dakika baskılı oynadık. Tabi atılan oyuncumuzun da orada büyük bir eksikliği oldu. Bizi yalnız bıraktı daha doğrusu. Belki 11 kişi kalabilseydik o müsabakayı geçebilirdik. Ama çok iyi de futbol oynadık. Olumluda futbol oynadık. Son vuruşlarda beceriksizlik ortaya çıktı. Çıkınca da bir pozisyonları gol oldu" diye konuştu.
KELKİT'E İDDİALI GİDİYORUZ
Pazar günü deplasmanda oynayacakları Kelkit maçına iddialı gittiklerini belirten Karsspor Teknik Direktörü Hayrettin Tekelioğlu, daha sonra özetle şunları söyledi:
"Biz Kelkit'e iddialı gidiyoruz. Kaybetmemeye gidiyoruz. Kazanmaya gidiyoruz. Kazanamıyorsakta kaybetmeyeceğiz. Yani Karsspor'u şu bulunmuş olduğu pozisyondan daha yukarı taşımak istiyoruz. Artı bu seneden pek bir beklentimiz yok. Tek beklentimiz iyi bir ekip olmak ve bu ekipten seneye oyuncu aktarabilmek."
(IÇ-AA-Y)

08.02.2013 13:29:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT