1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bal Ligi

Bal Ligi

Bal Ligi
A+A-

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 4. Grup'ta 10 Şubat Pazar günü oynanması gereken Malatya İl Özel İdarespor-Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor karşılaşmasının 13 Şubat Çarşamba gününe ertelendiği bild

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 4. Grup'ta 10 Şubat Pazar günü oynanması gereken Malatya İl Özel İdarespor-Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor karşılaşmasının 13 Şubat Çarşamba gününe ertelendiği bildirildi.
Hafta sonu açıköğretim sınavlarının olması nedeniyle Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor'un TFF'ye başvuruda bulunarak, Malatya İl Özel İdarespor ile Pazar günü oynamaları gereken karşılaşmayı ileri bir tarihe erteleme talepleri kabul edildi. TFF, yaptığı değerlendirme neticesinde karşılaşmanın 13 Şubat Çarşamba günü 13.30'da oynanmasına karar verdi.
Öte yandan Malatya İl Özel İdarespor Antrenörü İsmet Güner, Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor karşılaşmasının hazırlıklarının yoğun tempoda devam ettiğini kaydetti.
Müsabakanı Pazar gününde Çarşamba gününe alındığını anımsatan Güner, "Rakibimizin hafta sonunda açıköğretim sınavı olması nedeniyle TFF'ye başvuru yapması üzerine karşılaşma Çarşamba gününe ertelendi. Biz hazırlıklarımızla ilgili programımızı değiştirerek, çalışmamıza devam ediyoruz. Çalışmalarımız gayet güzel geçiyor" dedi.
Güner, futbolcuların nu sezon çok iyi bir performans ortaya koyduklarını ifade ederek, "Geçtiğimiz sezonlara baktığımız futbolcularımız çok daha bilinçliler. Bu sezon ortaya koydukları performans ve mücadele ile herkesin takdirini topladılar. Bu bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Bu anlamda sezon sonunda ligi üst sıralarda bitireceğimize inanıyorum" diye konuştu.
(FD)

07.02.2013 15:31:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT