1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bal Ligi

Bal Ligi

Bal Ligi
A+A-

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 4. Grup takımlarından Malatya İl Özel İdarespor Antrenörü İsmet Güner, ikinci yarıda çok daha farklı olacaklarını söyledi. Ligin ikinci yarısına en iyi şekilde haz

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 4. Grup takımlarından Malatya İl Özel İdarespor Antrenörü İsmet Güner, ikinci yarıda çok daha farklı olacaklarını söyledi.
Ligin ikinci yarısına en iyi şekilde hazırlanmaya çalıştıklarını ifade eden Güner, futbolcuların performanslarından ve istekli çalışmalarından çok memnun olduğunu vurguladı.
Güner, yeni transferlerle birlikte takımın daha farklı bir havaya büründüğünü belirterek, "Takımımızda güzel bir ortam var. Özellikle futbolcuların çalışmalar esnasındaki istekleri ve hırsları bizi çok mutlu etti. Ligin ikinci yarısında iyi bir çıkış yakalamak istiyoruz" dedi.
Ligin ikinci yarısına Payas Belediyespor 1975 maçıyla başlayacaklarını belirten Güner, "Bizim için zorlu bir karşılaşma olacak. Ligin ilk yarısında rakibimizin gücünü iyi bilmiyorduk ve ilk karşılaşma bizim için kaza maçı oldu. Şimdi rakibimizi ve kendimizin durumunu çok daha iyi biliyoruz. Haddimizi bilerek çıkacağımız bu zorlu karşılaşmadan puan almak istiyoruz" diye konuştu.
(FD-RFK-S)

21.01.2013 14:56:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT