1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bal Ligi

Bal Ligi

Bal Ligi
A+A-

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 4. Grup takımlarından 44 Malatyaspor'da Teknik Direktör İsmail Tekin, ligin ikinci yarısında çok daha dikkatli olmaları gerektiğini söyledi. Ligin ilk yarısında Yu

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 4. Grup takımlarından 44 Malatyaspor'da Teknik Direktör İsmail Tekin, ligin ikinci yarısında çok daha dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.
Ligin ilk yarısında Yurtbaşı Belediyespor ile oynadıkları karşılaşmayı farklı kazanarak, Payas Belediyespor 1975 ile puanlarını eşitlediklerini anımsatan Tekin, "Rakibimizin konumu itibariyle, ilk yarıda farklı skoru yakalamak için oyuncularımız çabuk oynamayla acele oynamayı karıştırdılar. Aşırı hırslarına bir türlü mani olamadık. İlk yarıda yakaladığımız gol fırsatları vardı. Yaş zeminde, topa verdiğimiz şiddeti istediğimiz gibi ayarlayamadık. Ama ikinci yarıda hepsinin üstesinden gelindi. Daha rahat, daha sabırlı bir futbol oynayarak, farkı bulduk. İkinci yarıda yaptığımızı ilk yarıda yapmamız gerekiyordu. Ama ikinci yarıda yapabildik. Böyle olunca da 5-0'lık bir sonuç ortaya çıktı" dedi.
Tecrübeli teknik adam, ligin ikinci yarısında daha dikkatli olmaları gerektiğine dikkat çekerek, "44 Malatyaspor, liderin 3 gol averajı arkasında ikinci sırada yer alıyor ama silinen 3 puan ve 4 golümüzü eklersek, 3 puan önde ve 6 gol averajla ilk yarıyı lider tamamlayabilirdik. Ancak böyle oldu yapacak bir şey yok. Önümüzde ligin ikinci yarısı var. İkinci yarıda çok daha dikkatli olmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.
(FD-Y)

07.01.2013 15:34:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT