1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Bakanlık Kararı Verdi Kendi Kendini İdam Edecek.!.

Bakanlık Kararı Verdi Kendi Kendini İdam Edecek.!.

Bakanlık Kararı Verdi Kendi Kendini İdam Edecek.!.
A+A-

30 yıldır hapiste bulunan Belçikalı tecavüzcü ve seri katil olan Frank Van Den Bleeken için Belçika Adalet Bakanlığı ötenazi talebini kabul etti. Yaşama tutunamayacak kadar büyük psikolojik bunalım yaşıyan Bleeken idam edilecek!

30 yıldır hapiste bulunan Belçikalı tecavüzcü ve seri katil olan  Frank Van Den Bleeken için Belçika Adalet Bakanlığı ötenazi talebini kabul etti. Yaşama tutunamayacak kadar büyük psikolojik bunalım yaşıyan Bleeken idam edilecek!

 ÖTENAZİ İZTEĞİ KABUL EDİLDİ

De Morgen gazetesinin haberine göre Belçika Adalet Bakanlığı, çok sayıda kişiye tecavüz ederek öldürdüğü için 30 yıldır demir parmaklıkların ardında bulunan 50 yaşındaki Frank Van Den Bleeken'in ötenazi başvurusunun kabul edildiğini açıkladı.

2013 YILINDA 1807 KİŞİ ÖTENAZİYLE HAYATINA SON VERDİ

Bakanlık Frank Van Den Bleeken'in ötenazi talebinin önümüzdeki günlerde Bruges kentinde yerine getirileceğini duyurdu.Seri katile erken af teklif edildiği halde mahkum kendisini toplum için tehdit gördüğünü belirterek hapisten çıkmayı reddetmişti.Frank Van Den Bleeken buna karşılık cezaevi koşullarını da insanlık dışı bulduğunu söylemişti. Belçika'da 2013 yılında 1807 kişi ötenaziyle hayatına son vermişti.
 
Sabah

A+A-

HABERE YORUM KAT