1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. BAKANLARIN VAN PROGRAMI ERTELENDİ

BAKANLARIN VAN PROGRAMI ERTELENDİ

BAKANLARIN VAN PROGRAMI ERTELENDİ
A+A-

Van’da, açılış ve incelemelerde bulunmak üzere iki günlük bir ziyaret gerçekleştirmeleri beklenen Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer ve Deniz, Ulaştırma ve Habercilik Bakanı Binali Yıldırım’ın programları kötü hava koşulları sebebiyle ileri bir tarihe ertele


Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, salı günü Van’da Turkcell ve Türk Eğitim Vakfı (TEV) tarafından Kalecik mevkiinde yaptırılan öğretmenevi, YTY firması tarafından yaptırılan Cemil Yörük İlkokulu, Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) 2012-2013 eğitim öğretim yılı açılışı, İskele İmam-Hatip Lisesi ve Polatoğlu İlkokulu ve Ortaokulu açılışlarına katılacaktı. 19 Aralık Çarşamba günü Van’a gelecek olan Deniz, Ulaştırma ve Habercilik Bakanı Binali Yıldırım ve AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Hüseyin Çelik de Gedikbulak köyünde İzmir Ticaret Odası’nın yaptırdığı okul, Van merkezdeki Hacı Ali Akın İlkokul ve Ortaokul ile İkinisan Köprülü Kavşağı’nın açılışlarına katılacaktı. Bakanların programları yoğun kar yağışı sebebiyle ileri bir tarihe ertelendi.


Denizcilik, Ulaştırma Ve Haberleşme Bakanı Binalı Yıldırım'ın 26 Aralık 2012, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer'in ise 10 Ocak 2013 tarihinde Van'a geleceği açıklandı.

A+A-

HABERE YORUM KAT