1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bakanlar Patlamanın Yaşandığı Bölgede İncelemelerde Bulundu

Bakanlar Patlamanın Yaşandığı Bölgede İncelemelerde Bulundu

Bakanlar Patlamanın Yaşandığı Bölgede İncelemelerde Bulundu
A+A-

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, İçişleri Bakanı Muammer Güler ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıyla ilgili patlamanın yaşandığı Cilvegözü Sınır Kapısı'nda i

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, İçişleri Bakanı Muammer Güler ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıyla ilgili patlamanın yaşandığı Cilvegözü Sınır Kapısı'nda incelemelerde bulundu.
Bakanlar Sadullah Ergin, Muammer Güler ve Hayati Yazıcı, patlamanın yaşandığı Cilvegözü Sınır Kapısı'nda incelemelerde bulunmak üzere hava yolu ile Hatay'a geldi. Bakanlara Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da eşlik etti.
Reyhanlı ilçesinde bulunan sınır kapısına gitmek üzere yola çıkan bakanları yol boyunca hem asker hem de polis korudu. Yüksek güvenlik önlemleri altında sınır kapısına gelen bakanlar burada yetkililerden bilgi aldı.
Basına kapalı olarak gerçekleşen görüşme sonrası bakanlar, patlamanın yaşandığı yere yürüyerek gitti. Bölgede bir süre incelemelerde bulunan bakanlar daha sonra buradan ayrıldı.
(YSF-Y)

12.02.2013 03:24:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT