1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bakanlar Patlamada Ölenlerin Ve Yaralananların Yakınlarını Ziyaret Etti

Bakanlar Patlamada Ölenlerin Ve Yaralananların Yakınlarını Ziyaret Etti

Bakanlar Patlamada Ölenlerin Ve Yaralananların Yakınlarını Ziyaret Etti
A+A-

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, İçişleri Bakanı Muammer Güler İle Gümrük Ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, patlamada yaralananları hastanede ziyaret ederek, ölenlerin yakınlarına da taziye ziyaretinde bu

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, İçişleri Bakanı Muammer Güler İle Gümrük Ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, patlamada yaralananları hastanede ziyaret ederek, ölenlerin yakınlarına da taziye ziyaretinde bulundu.
Bakanlar Sadullah Ergin, Muammer Güler ve Hayati Yazıcı, patlamada yaralanarak Reyhanlı Devlet Hastanesi'ne kaldırılanları ziyaret etti. Bakanlar, yaralı yakınlarıyla görüştükten sonra hastane yöneticilerinden yaralıların durumu hakkında bilgi aldı. Bakanlar hastaneden ayrılırken, bir kişi bilinmeyen bir nedenle polisle tartıştı. Polisle tartışan kişi yine polisler tarafından sakinleştirilerek buradan uzaklaştırıldı.
Bakanlar hastane ziyaretinin ardından patlamada hayatını kaybeden 14 yaşındaki İbrahim Yalçınkaya, 17 yaşındaki Hasan Dağ ve 26 yaşındaki Ali Sille'nin baba evine giderek yakınlarına başsağlığı diledi. Bakanların ziyaretine TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da eşlik etti. Bir süre burada ölenlerin yakınlarıyla görüşen bakanlar daha sonra uçakla Hatay'dan ayrıldı.
(YSF-Y)

12.02.2013 03:55:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT