1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bakanlar Kurulu Saray'da toplanıyor

Bakanlar Kurulu Saray'da toplanıyor

Bakanlar Kurulu Saray'da toplanıyor
A+A-

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında bugün Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda yeni hükümet toplanıyor. Başbakan Binali Yıldırım ve yeni hükümetin katılacağı toplantıda iç ve dış politika ele alınacak.

65. Hükümet, ilk toplantısını bugün Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirecek.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, 65. hükümeti dün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a sunduktan sonra bakanların isimlerini de Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda açıklamıştı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BAŞKANLIĞINDA 7. TOPLANTI

Yeni Bakanlar Kurulu, ilk toplantısını bugün Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda yapacak. Saat 14.00'te başlayacak toplantı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlık ettiği 7. Bakanlar Kurulu olacak. Toplantıda yeni kabinenin yol haritasının yanı sıra Doğu ve Güneydoğu'da devam eden terör operasyonları ve Suriye'nin kuzeyinde yaşanan gelişmelerin de ele alınması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yarın da Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı yapılacak. MGK toplantısına Yıldırım, 'Başbakan' sıfatıyla ilk kez katılacak.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT