1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Bakan Yılmaz ve Yazıcı Van'a geliyor

Bakan Yılmaz ve Yazıcı Van'a geliyor

Bakan Yılmaz ve Yazıcı Van'a geliyor
A+A-

AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda, 3 Eylül Cumartesi günü Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile 200 kişilik Konya heyetinin Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Van’a geleceğini söyledi.

Açıklamalarda bulunan Zahir Soğanda, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti Konya İl Başkanı ve teşkilatı ile beraber sanayici iş adamları, yazarlar ve sanatçıların, AK Parti Genel Merkezi tarafından doğudaki illerle batıdaki illerin kardeşliğinin pekiştirileceği Gönül Köprüsü Projesi ile Van’a geleceğini ifade etti.

Soğanda, Van’a gelecek olan Bakan Yılmaz, Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı ve beraberindekilerin, ildeki sanayici ve iş adamları ile istişare toplantısında buluşacaklarına, bu süreçte kendilerini yalnız bırakmayan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve Konya ekibine teşekkür etti.

Soğanda, “Bir dizi gezi ve istişare toplantılarına katılmak üzere ilimize gelecek olan Bakanlarımız ve Konya teşkilatımız, iş adamları ve STK’larla bir araya gelerek ilde istihdama yönelik çalışmalarda bulunacaklardır. Daha sonra il binamızı ziyaret edecek olan heyetimiz, ildeki ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarda bulunacaklardır. Tekstil Kent ve organize sanayi bölgemizi de ziyaret edecek olan Sayın Bakanlarımız ve Konya teşkilatımızın programlarının ilimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. İHA

A+A-

HABERE YORUM KAT