1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Bakan Yılmaz Ankara 1. Osb'de Sanayicileri Ziyaret Etti

Bakan Yılmaz Ankara 1. Osb'de Sanayicileri Ziyaret Etti

Bakan Yılmaz Ankara 1. Osbde Sanayicileri Ziyaret Etti
A+A-

Ankara Sanayi Odası'nın davetlisi olarak Sincan'da bulunan 1. Organize Sanayi Bölgesi'ne giden Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, ASO Başkanı Nurettin Özdebir'den brifing aldıktan sonra bazı işletmeleri z

Ankara Sanayi Odası'nın davetlisi olarak Sincan'da bulunan 1. Organize Sanayi Bölgesi'ne giden Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, ASO Başkanı Nurettin Özdebir'den brifing aldıktan sonra bazı işletmeleri ziyaret etti.
ASO Başkanı Nurettin Özdebir ile birlikte 1. OSB'de gezen Bakan Cevdet Yılmaz, ilk olarak Arçelik Bulaşık Makinesi Fabrikası'nı ziyaret ederek İşletme Direktörü Hakan Kazan'dan bilgi aldı. Hidromek İş Makineleri Fabrikası'nda iş makinesi üretimini gören ve fabrika genel müdürü Hasan Basri Bozkurt'tan bilgi alan Bakan Yılmaz, fabrikada üretilen bir iş makinesine binerek operatöründen bilgi aldı. Son olarak savunma sanayine yönelik üretim yapan Küçükpazarlı Kardeşler Fabrikası'nı ziyaret eden Yılmaz, burada genel müdür Sefa Küçükpazarlı ile bir süre görüştükten sonra ziyaretini tamamladı.
(DY-ÖZ-E)

04.01.2013 13:27:37 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT