1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bakan Kılıç, Spor Şehri Erzurum'a Çıkarma Yapıyor

Bakan Kılıç, Spor Şehri Erzurum'a Çıkarma Yapıyor

Bakan Kılıç, Spor Şehri Erzuruma Çıkarma Yapıyor
A+A-

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç iki günlük gezi ve incelemelerde bulunmak üzere bugün akşam Erzurum'a geliyor. Bakan Kılıç, yarında gün boyu Erzurum'da gezi ve temaslarını sürdürürken, spor tesisler

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç iki günlük gezi ve incelemelerde bulunmak üzere bugün akşam Erzurum'a geliyor. Bakan Kılıç, yarında gün boyu Erzurum'da gezi ve temaslarını sürdürürken, spor tesisleri ve 2011 Üniversiade kapsamında yapılan spor tesislerini ziyaret edecek.
KIŞ TURİZM KENTİ ERZURUM
2011'de yapılan Genel Seçimler sonrasında yeni oluşturulan Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın ilk Bakanı olarak tarihe geçen Suat Kılıç, son yıllarda kamp merkezi olmasının yanında futbol turizminin ve kış turizminin geliştiği Erzurum'a iştirak etmesi büyük bir memnunluk yarattı. Şu ana kadar 2011 Üniversiade ev sahipliği yaparak adını tüm dünyaya duyuran Erzurum, Ağustos 2012'de de Türkiye'nin en büyük organizasyonlarından biri olan TFF Futbol Süper Kupa Finali'ne ev sahipliği yapmıştı. Türk futbolunun iki güzide çınarı Galatasaray ile Fenerbahçe Süper Kupayı almak için Kazım Karabekir Stadı'nda karşı karşıya gelmişti. Süper Kupa finali ile tüm Türkiye'de adından söz ettiren Erzurum'a Sporun başındaki lider olan Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın gelmesi de en çok bu etkinlikler nedeniyle önemli. Yarın gün boyu gezi ve incelemelerde bulunacak olan Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'tan Erzurum için önemli müjdeler vermesi de merakla bekleniyor.
(ERZ-AT-Y)

06.12.2012 14:48:41 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT