1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bakan Kılıç, Samsunspor'u Ziyaret Etti

Bakan Kılıç, Samsunspor'u Ziyaret Etti

Bakan Kılıç, Samsunsporu Ziyaret Etti
A+A-

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, PTT 1. Lig takımlarından Samsunspor Kulübü'nü ziyaret etti. Bir dizi programlara katılmak üzere memleketi Samsun'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, PTT 1. Lig takımlarından Samsunspor Kulübü'nü ziyaret etti.
Bir dizi programlara katılmak üzere memleketi Samsun'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar, yönetim kurulu üyeleri ve futbolcularla sohbet etti. Futbolcularla tek tek tokalaşarak tanışan Bakan Kılıç yaptığı açıklamada, "Samsunspor'un tarihinden Türkiye'de isim yapan çok futbolcu var. Başkan Emin Kar, Samsunspor'un renklerine siyah eklendiği tarihi yaşamış bir insandır. Samsunspor profesyonel bir takım. Eleştirilen dönemleri çok oldu. Çok maç galipken berabere sonuçlandı. Bazı maçlarda mağlupken beraberliği yakaladı. Sahadan genellikle bir puan genellemesiyle ayrıldı. Bu kadar beraberlik alan takım başarısız mıdır? Bence başarısız değildir. Biz gerçekten sizlere inanıyoruz. Bizim Samsunspor ve renkleriyle ilgili görüşlerimiz asla değişmez. Ama spor başarı üzerine kurgulanmış bir oyun düzenidir. Allah utandırmasın. Sizleri Allah her türlü sakatlık riskinden korusun" dedi.
Bakan Kılıç ve beraberindeki heyet konuşmaların ardından futbolcularla vedalaşarak başka bir programa geçmek üzere kulüp binasından ayrıldı.
(HAK-SLH-RFK-S)

02.02.2013 18:24:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT