1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bakan Kılıç Cumartesi Amasya'ya Geliyor

Bakan Kılıç Cumartesi Amasya'ya Geliyor

Bakan Kılıç Cumartesi Amasyaya Geliyor
A+A-

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın cumartesi günü Amasya'ya geleceğini açıkladı.Bakan Kılıç'ın Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Amasya Belediyesi'nin işbirliğiyle

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın cumartesi günü Amasya'ya geleceğini açıkladı.
Bakan Kılıç'ın Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Amasya Belediyesi'nin işbirliğiyle 12 Haziran Stadyumu yakınında yapımına başlanan kapalı yüzme havuzunun temelini atma törenine katılacağını belirten Başkan Özdemir, Amasya Belediyesi tarafından tahsis edilen arsa üzerine yapımına başlanan tesisin yaklaşık 3 bin metre kare kapalı alana sahip olacağını söyledi.
Özdemir, tesis içerisinde yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, 500 seyirci kapasitesine sahip tribün, masa tenisi odası, bilardo odası, oyun odası, soyunma odaları, fuaye salonu, duş kabinleri, sauna ve kafeteryanın yer alacağını ve 2013 yılı içerisinde yapımının tamamlanacağını kaydetti.
Özdemir, Bakan Kılıç'ın 5 milyon 200 bin liraya mal olacak kapalı yüzme havuzunun temel atma töreninin ardından AK Parti İl Başkanlığı'nın düzenleyeceği divan toplantısına katılacağını bildirdi.
(MÇ-SLH-Y)

12.02.2013 13:25:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT