1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bakan Günay'dan "milli Kütüphane"deki Operasyona İlişkin Açıklama

Bakan Günay'dan "milli Kütüphane"deki Operasyona İlişkin Açıklama

Bakan Günaydan milli Kütüphanedeki Operasyona İlişkin Açıklama
A+A-

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, "Bakanlığımız Milli Kütüphane Başkanı, Başkan Yardımcısı ve çalışanları ifadeleri alınmak üzere gözaltına alınmış, sorguları neticesinde tutuksuz yargılanmak üz

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, "Bakanlığımız Milli Kütüphane Başkanı, Başkan Yardımcısı ve çalışanları ifadeleri alınmak üzere gözaltına alınmış, sorguları neticesinde tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmışlardır. İsnat edilen suçlamalardan bir an evvel tümüyle aklanmalarını temenni ederim" dedi.
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, yürütülen bir soruşturma kapsamında geçtiğimiz günlerde ifadeleri alınmak üzere gözaltına alınan Milli Kütüphane Başkanı, Başkan Yardımcısı ve çalışanları ile ilgili bir açıklama yaptı. Bakan Günay, "Bakanlığımız Milli Kütüphane Başkanı, Başkan Yardımcısı ve çalışanları yürütülen bir soruşturma kapsamında geçtiğimiz günlerde ifadeleri alınmak üzere gözaltına alınmış, sorguları neticesinde tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmışlardır. Arkadaşlarımıza ve ailelerine geçmiş olsun der, isnat edilen suçlamalardan bir an evvel tümüyle aklanmalarını temenni ederim" dedi.
(PS-CC-Y)

11.01.2013 14:57:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT