1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bakan Günay, Toktamış Ateş'in Vefatı Nedeniyle Mesaj Yayınladı Ankara

Bakan Günay, Toktamış Ateş'in Vefatı Nedeniyle Mesaj Yayınladı Ankara

Bakan Günay, Toktamış Ateşin Vefatı Nedeniyle Mesaj Yayınladı  Ankara
A+A-

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Prof. Dr. Toktamış Ateş'in vefatı nedeniyle yayınladığı mesajında, "Toktamış Ateş bugüne kadar nice öğrenciler yetiştirmiş, dersleriyle, köşe yazılarıyla, kitap

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Prof. Dr. Toktamış Ateş'in vefatı nedeniyle yayınladığı mesajında, "Toktamış Ateş bugüne kadar nice öğrenciler yetiştirmiş, dersleriyle, köşe yazılarıyla, kitaplarıyla bireylerin ufkunu açmış bir kanaat önderi ve yeri kolay kolay doldurulamayacak bir aydındır" dedi.
Bakan Günay, akademisyen ve gazeteci Toktamış Ateş'in vefatı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Günay mesajında, "Değerli bilim insanı, gazeteci, yazar, sevgili dostum Prof. Dr. Toktamış Ateş'in vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendim. Ülkemizin yetiştirdiği önemli siyaset bilimcilerden biri olan Toktamış Ateş bugüne kadar nice öğrenciler yetiştirmiş, dersleriyle, köşe yazılarıyla, kitaplarıyla bireylerin ufkunu açmış bir kanaat önderi ve yeri kolay kolay doldurulamayacak bir aydındır. Sevgili arkadaşıma Allah'tan sonsuz rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum" dedi.
(SU-CC-Y)

19.01.2013 13:02:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT