1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bakan Günay Karabük'e Gelecek

Bakan Günay Karabük'e Gelecek

Bakan Günay Karabüke Gelecek
A+A-

Karabük Valisi İzzettin Küçük, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, cumartesi günü Karabük'e gelerek ziyaret ve açılışlarda bulunacak. Karabük Valisi İzzettin Küçük, Kültür ve Turizm Bakanı Ertu

Karabük Valisi İzzettin Küçük, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, cumartesi günü Karabük'e gelerek ziyaret ve açılışlarda bulunacak.
Karabük Valisi İzzettin Küçük, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın cumartesi Karabük'e gelerek açılış ve ziyaretlerde bulunacağını belirterek, yapılacak olan yatırlarla ilgili brifing vereceklerini söyledi. Vali Küçük, "Bu sene bizi turizm alanında çok güzel verimli bir yılımız oldu. Otelcilerle görüştüm 'ocak ayına tamamen dolu' diyorlar. Şuanda yüzde 90 doluluk var bu güzel gelişmedir. Karabük sanayi şehri olarak bilinir. Biz sanayi ile turizmin paradoksal birlikteliğini bir araya getirmeye çalışıyoruz. Kültür Bakanımız da kültür merkezini inceleyecek. Daha sonra Safranbolu'da açılış yapacak. Gezeceği yerler var, yeni yatırımlarla ilgili kendilerine brifing vereceğiz. Bu hizmetlerin gelmesinde Mehmet Ali Şahin Bey'in büyük katkıları var, kendisine teşekkür ediyorum. Her alanda bizim çalışmalarımızı destekliyor. Bugüne kadar olan yatırımları bakanımızla ele alacağız. Bundan sonrakilerle ilgili finansla tabloyu ortaya koyacağız. Gelip sadece açılış ve gezi yapılmayacak. Bundan sonraki yapılacak işlerle ilgili önerilerimizi bunlar için gereken finansal tabloyu ortaya koyacağız. Bunun için önemli bir ziyaret olarak görüyorum" dedi.
(ET-ET-Y)

13.12.2012 17:19:19 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT