1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bakan Güler'in Mardin Ziyareti

Bakan Güler'in Mardin Ziyareti

Bakan Gülerin Mardin Ziyareti
A+A-

İçişleri Bakanı Muammer Güler, bir hafta önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler'in sözleri üzerine CHP'den istifa eden Ömerli Belediye Başkanı Yılmaz Altundağ'ı ziyar

İçişleri Bakanı Muammer Güler, bir hafta önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler'in sözleri üzerine CHP'den istifa eden Ömerli Belediye Başkanı Yılmaz Altundağ'ı ziyaret etti.
Ömerli'de çok sayıda vatandaş tarafından karşılanan İçişleri Bakanı Güler, AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından kurban kesilerek karşılandı. Buradan Ömerli Belediyesi'ne geçen Bakan Güler'i, Belediye Başkanı Yılmaz Altundağ kapıda karşıladı. Bakan Güler'i makam odasında ağırlayan Altundağ, Güler'e plaket takdim etti. Burada bir açıklama yapan İçişleri Bakanı Muammer Güler, Ömerli ilçesinde Belediye Başkanı Yılmaz Altundağ ve vatandaşlar tarafından sevgi ile karşılandığını belirterek, "Başkan hizmet anlayışı, ilkeli siyasetini, siyasete bakışını bölge halkının duyarlılıklarını karşılayacak şekilde yürütüyor. Geçtiğimiz günlerde bunu açıkça ifade etmek sureti ile bölge insanının içinde yetişmiş, onun değerleri ile bütünleşmiş ve bu değerlerle ilgili herhangi bir tartışmayı da asla kabul etmeyeceğini belirten bir siyasi anlayışını ifade eden bir değerli kardeşimizdir" dedi.
Belediye başkanının şu anda bağımsız olarak hizmet etmeye devam ettiğini belirten Bakan Güler, "İnşallah bundan sonra hakkında hayırlı olacaktır. Allah nasip ederse karşılıklı rıza ile birlikte inşallah beraber çalışacağız. Bu iltihak ve beraberlik Ömerli ilçesine çok güzel hizmetler getirecek. Kendisi ile birlikte inşallah beraber yola devam edeceğiz. Nazik karşılaması nedeniyle Sayın Başkana teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Daha sonra Yeşilli ilçesine geçen Bakan Güler, burada Yeşilli Belediye Başkanı Enver Sağlam tarafından törenle karşılandı.
(MA-YRT-CC-Y)

04.02.2013 17:34:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT