1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bakan Güler, Dinler Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

Bakan Güler, Dinler Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

Bakan Güler, Dinler Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu
A+A-

İçişleri Bakanı Muammer Güler, önceki gün Mersin'de meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Mersin Kızıltepeliler Derneği Kurucusu Polat Dinler'in Mardin'in Kızıltepe ilçesinde yaşayan ailesi

İçişleri Bakanı Muammer Güler, önceki gün Mersin'de meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Mersin Kızıltepeliler Derneği Kurucusu Polat Dinler'in Mardin'in Kızıltepe ilçesinde yaşayan ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Bakan Güler, Mersin'de geçirdiği trafik kazasında yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden eğitimci Polat Dinler'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Kızıltepe'nin Koçhisar Mahallesi'nde bulunan taziye evini ziyaret eden Bakan Muammer Güler'e, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Kılıçlar, Mardin Valisi Turhan Ayvaz, Kızıltepe Kaymakamı Erkaya Yırık, AK Parti İl Başkanı İbrahim Fide ile çok sayıda partili eşlik etti. Polat Dinler'in kuzenleri olan Kızıltepe Ziraat Odası Başkanı Bedirhan Dinler ve AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Cebrail Dinler tarafından karşılanan Bakan Güler ve beraberindekiler, taziye evinde dua okuyup, Dinler'in yakınlarına başsağlığı diledi. Polat Dinler'in çevresinde sevilen ve sayılan değerli bir insan olduğunu belirten Bakan Güler, yaşanan acı kaybın yerinin doldurulamayacağını ancak hayatın gerçeği olan ölümün de her canlı tarafından tadılacağını bilen ve inanan insanlar olarak kalanlara sabır dilemekten başka bir şeyin elden gelmediğini söyledi.
(İA-YRT-CC-Y)

04.02.2013 11:08:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT