1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bakan Fatma Şahin, Yarın Çankırı'da M. Muttalip Yalçın Çankırı

Bakan Fatma Şahin, Yarın Çankırı'da M. Muttalip Yalçın Çankırı

Bakan Fatma Şahin, Yarın Çankırıda  M. Muttalip Yalçın  Çankırı
A+A-

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere yarın Çankırı'ya gelecek. Bakan Fatma Şahin ilk olarak Çankırı Valiliği'ni ziyaret edecek. Valiliğin

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere yarın Çankırı'ya gelecek.
Bakan Fatma Şahin ilk olarak Çankırı Valiliği'ni ziyaret edecek. Valiliğin ardından Çankırı Belediyesi'ne geçecek olan Bakan Şahin'e, Belediye Başkanı İrfan Dinç, Ulaşılabilirlik Destek Projesi (UDEP) ve uygulama alanı hakkında brifing verecek.
Belediye Kadın istihdam Merkezi ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret edecek olan Bakan Şahin, İsmail Özdemir Huzurevi'nde yaşlılar ve Korgun Sevgi Evlerinde kalan çocuklar ile bir araya gelecek. 100. Yıl Yetiştirme Yurdu'nda Şubat ayında doğan çocukların doğum günü kutlama programına katılacak olan Şahin, Eldivan Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Çankırı Belediyesi Özel Sporcular voleybol gösteri karşılaşmasını izleyecek.
Çankırı Belediyesi Kırkevler Hanımlar Lokali'nin açılışını yapacak olan Şahin, Yaren Evi ve Buğday Pazarı Medresesi'nin gezdikten sonra Çankırı'dan ayrılacak.
(MMY-BÖ-Y)

01.02.2013 17:45:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT