1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bakan Eroğlu, Antalya'da Dsi Üst Yönetim Eğitimi'ne Katıldı

Bakan Eroğlu, Antalya'da Dsi Üst Yönetim Eğitimi'ne Katıldı

Bakan Eroğlu, Antalyada Dsi Üst Yönetim Eğitimine Katıldı
A+A-

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Antalya'da Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü Üst Yönetim Eğitimi'ne katıldı. Mardan Palace Oteli'nde yapılan eğitimde Bakan Eroğlu, DSİ 13. Bölge Müdür

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Antalya'da Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü Üst Yönetim Eğitimi'ne katıldı.
Mardan Palace Oteli'nde yapılan eğitimde Bakan Eroğlu, DSİ 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür'ün yaptığı sunumunu dinledi. DSİ 13. Bölge Müdürü Özgür'ün hidroelektrik santralle ilgili verdiği sunumunda Bakan Eroğlu, Özgür'e santralleri kuran firmaları teftiş etmesini tavsiye ederek, "Gerekirse Orman Bölge Müdürünü de yanına al git, bütün HES'leri dolaş. Usulsüzlüğe aykırı bir durum görüyorsanız eğer gerekli uyarılarda bulunun. Eğer uymuyorlarsa yetkiniz var yürütmeyi durdurun. Durduramıyorsanız da bize ilgi verin biz durdururuz. 15 milyara kadar cezası var. Uyarın, adamlarda bizi sıkıntıya sokmasınlar, adam gibi çalışsınlar, kim olursa olsun. Gömbe'de, Uçarsu'da hassasiyet varmış. Nedir iptal eder geçeriz" şeklinde konuştu.
Sunumun ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.
(UG-ÖZ-Y)

16.02.2013 20:27:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT