1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bakan Eker Ak Parti Diyarbakır İl Başkanlığı'nı Ziyaret Etti

Bakan Eker Ak Parti Diyarbakır İl Başkanlığı'nı Ziyaret Etti

Bakan Eker Ak Parti Diyarbakır İl Başkanlığını Ziyaret Etti
A+A-

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, bir dizi ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Diyarbakır'da AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Bakan Eker, AK Partili milletv

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, bir dizi ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Diyarbakır'da AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Bakan Eker, AK Partili milletvekilleri Cuma İçten ile Oya Eronat ile birlikte ziyaret ettiği yeni AK Parti Diyarbakır Başkanı Av. Aydın Altaç'a hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Eker, ziyarette yaptığı konuşmada, yeni atanan AK Parti Diyarbakır il yönetimi hücre yenilemesini gerçekleştirdiğini kaydetti. Bakan Eker, "Yeni başkanımız Av. Aydın Altaç, daha önce AK Parti seçim koordinasyon başkanıydı. Aynı zamanda il başkan yardımcılığını yapmış. Altaç, AK Parti Diyarbakır il başkanı olarak atandı. 50 kişilik il yönetim kurulu üyeleri belirlenerek, genel merkez teşkilat başkanlığımız tarafından dün akşam itibariyle onaylandı. Bugün, AK Parti il yönetiminin ilk çalışma günü. Biz de milletvekili arkadaşlarımızla birlikte il başkanlığımızı ziyaret ettik. Yönetim kurulu üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımıza hayırlı olsun dileklerimizi sunarak, bir değerlendirme yapmak üzere bir araya geldik. Yönetim kurulu üyelerimizden hem daha önce çalışan arkadaşlarımızdan var, hem yeni bir takımın katılmasıyla bir kan tazelenmesi ve hücre yenilenmesi oluştu" şeklinde konuştu.
(ÜN-AKK-Y)

02.02.2013 19:34:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT