1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bakan Çağlayan Mersin'de Esnaf Ziyareti

Bakan Çağlayan Mersin'de Esnaf Ziyareti

Bakan Çağlayan Mersinde Esnaf Ziyareti
A+A-

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Mersin'de esnafı gezerek, vatandaşlarla görüştü. Ekonomi Bakanı Çağlayan, esnaf gezisi ve Ekonomi Platformu toplantısına katılmak üzere Mersin'e geldi. Hastane Caddesi

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Mersin'de esnafı gezerek, vatandaşlarla görüştü.
Ekonomi Bakanı Çağlayan, esnaf gezisi ve Ekonomi Platformu toplantısına katılmak üzere Mersin'e geldi. Hastane Caddesi üzerindeki mağazaları tek tek ziyaret eden Bakan Çağlayan, esnaf ve caddedeki vatandaşlarla görüştü. Bir mağazada müşteri olarak bulunan iki kadınla sohbet eden Çağlayan, kadınların terörün bitirilmesi isteğiyle karşılaştı. Emekli olduğunu belirten bir kadın müşteri, Çağlayan'a bin lira maaş aldığını söyleyerek, "Bizim sizden tek isteğimiz şu terör bitsin, başka bir şey istemiyoruz. Biz bin lirayla da geçiniriz" ifadelerini kullandı.
Almanya'dan Mersin'e ziyarete geldiğini kaydeden diğer kadın da, "Evlatlarımız, askerlerimiz ölmesin, terörü bitirin" diye konuştu.
Bakan Çağlayan, başka bir mağazada ise hapishane sorusu ile karşılaştı. Bunun üzerine Bakan Çağlayan, "Bakan hakimlik nasıl yapar? Onların muhatabı hakim, savcı, ben değilim. Suç işlersem beni de götürürler" yanıtını verdi.
Çağlayan daha sonra esnaf gezisine devam etti.
(KYM-CC-Y)

21.01.2013 15:39:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT