1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bakan Bayraktar'dan Ankara'daki Patlamaya İlişkin Açıklama

Bakan Bayraktar'dan Ankara'daki Patlamaya İlişkin Açıklama

Bakan Bayraktardan Ankaradaki Patlamaya İlişkin Açıklama
A+A-

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Ankara'daki ABD Büyükelçiliği önünde meydana gelen patlamaya ilişkin, "Hükümet olarak terörü bitirme noktasındayız, bunlar sonra çırpınışlar" dedi. Bakan

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Ankara'daki ABD Büyükelçiliği önünde meydana gelen patlamaya ilişkin, "Hükümet olarak terörü bitirme noktasındayız, bunlar sonra çırpınışlar" dedi.
Bakan Bayraktar, Fatih Sultan Mehmet Vakfı Üniversitesi'nde "Fahri Doktora Unvanı" verilme törenine katıldı. Programın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bakan Bayraktar, Ankara'daki ABD Büyükelçiliği önünde meydana gelen patlamaya ilişkin, "Türkiye'de biz hükümet olarak terörü bitirme noktasındayız, bunlar son çırpıntılar. Orada sanırım bir canlı bomba öldü, bir tane de özel güvenlik mensubumuzu kaybettik. Allahtan rahmet diliyorum. Bunu bütün Türkiye bilsin, hükümet olarak terörü bitireceğiz. Vatandaşlarımızın da desteğiyle Türkiye'de tam huzurlu bir konuma gelmek üzereyiz. Olayları takip ediyoruz" dedi.
(AR-ET-Y)

01.02.2013 15:22:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT