1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Bakan Bayraktar Twitter'da Kentsel Dönüşümü Anlatıyor

Bakan Bayraktar Twitter'da Kentsel Dönüşümü Anlatıyor

Bakan Bayraktar Twitterda Kentsel Dönüşümü Anlatıyor
A+A-

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Twitter hesabından vatandaşların kentsel dönüşüm sürecinde izleyeceği yol hakkında bilgi veriyor. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erd

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Twitter hesabından vatandaşların kentsel dönüşüm sürecinde izleyeceği yol hakkında bilgi veriyor.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte birçok bakanın kullandığı Twitter'ı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar da kullanmaya başladı. @ErdoganBayraktr kullanıcı adıyla Twitter'ı aktif bir şekilde kullanan Bakan Bayraktar, zaman zaman fotoğraf da paylaşıyor.
Bakanlığın faaliyetlerini sosyal medyada duyuran Bayraktar, 6,5 milyon binanın yıkılıp yeniden yapılacağı, Türkiye'nin imar hareketi hakkında da Facebook ve Twitter'dan takipçilerine bilgi aktarıyor. Bakan Bayraktar, kentsel dönüşümde vatandaşların izlemesi gereken riskli yapı sürecini, dönüşümün finansal desteğini, çevre politikalarını ve Bakanlığının programları hakkındaki bilgileri Twitter hesabından vatandaşlarla paylaşıyor. Twitter'ı aktif kullanmaya başlayalı çok kısa bir süre olan Bayraktar'ın, takipçi sayısı 3 bin 385 kişiye ulaştı.
(PS-ÖZ-Y)

30.01.2013 12:23:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT