1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bakan Bayraktar Trabzon'da

Bakan Bayraktar Trabzon'da

Bakan Bayraktar Trabzonda
A+A-

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Gülbahar Hatun Mahalle teşkilatı ofisinin açılışını yaptı. Bakan Bayraktar, beraberinde AK Parti Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar ile birlikte Gülbahar Hat

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Gülbahar Hatun Mahalle teşkilatı ofisinin açılışını yaptı. Bakan Bayraktar, beraberinde AK Parti Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar ile birlikte Gülbahar Hatun Mahalle teşkilatı ofisinin kurdelesini kesti. Bakan Bayraktar, partililere yaptığı konuşmada partilerinin hizmetinde güzel bir ofisin açılışını yapmanın gururunu taşıdıklarını belirterek, "Seçim çalışma ofislerinin sayısını artırmak lazım. Vatandaş gelecek buralara sıkıntısını derdini anlatacak. Bunları ilçe başkanı oradan da il başkanına iletilecek, bu da daha çok kaynaşmayı sağlayacak" dedi.
Kendi partilerinin çok ayrı bir özelliği olduğunu ifade eden Bayraktar, şöyle konuştu: "Halkın kendisinin kurduğu bir parti. Diğer partiler gibi jakoben tepeden bakan parti değil, halkın içinden gelen halkın kurduğu bir parti. Onun için kök saldı ve tuttu. Anketler yapılıyor şu an yüzde 54-55 oranında gözüküyor. Demek ki bu millet hakikaten bu partiyi sahiplendi. Trabzon'da yüzde 60'a yakın oy aldık. Müthiş bir şey, önümüzde belediye seçimleri var. Şimdiden ezber demeyim ama 3-4 ay sonra sahada konuşacağız."
"Türkiye'nin genelinde iki kişiden birisi bizim partiye oy veriyor" diyen
Bakan Bayraktar, Trabzon'da 10 kişiden 6 kişinin AK Partili olduğunu söyledi. Bayraktar, konuşmasında, "Bu ne demektir bizim daha çok sorumlu olmamız lazım. Daha çok vatandaşla ilgilenmemiz lazım. Dertlerle, fakirlerle ve gurabalarla , yolda kalmışlarla hastalarla daha çok ilgilenmemiz lazım. Bu büroları kurduğumuz zaman halkın gözeneklerine inme halka daha çok yaklaşıyoruz" dedi. Dünya devlerinin arasına girmeye talip olduklarını anlatan
Bakan Bayraktar, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Cumhuriyetimiz 100 yaşına geldiği zaman en büyük 10 devletten bir tanesi olacağız. Dünyadaki mazlumların gariplerin hakkını savunmak için BM'lerde daimi üyelikte sözümüzü geçirebilen gerektiğinde masaya yumruğunu vurabilen bir konum kazanmamız lazım. Bu çok çalışmakla olur."
Bakan Bayraktar teşkilat ofisi açılışı sonrası, Çaykara Dernekpazarı Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Bakan Bayraktar, yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Trabzon bizim evimiz. Burada köylerimiz var, bu dernek birlikteliği sağladığı için tebrik ediyorum, birlikteliğimiz daha da çok artmasını ümit ediyorum. Dernekçilik birliktelik olmak ve fedakarlık isteyen bir husus. Fedakarlık olmadan bu cemiyetleri ayakta tutmak mümkün değil."
Konuşmasının ardından Bakan Bayraktar'a Uzungöl tablosu hediye edildi.
(EK-HO-Y)

04.02.2013 10:23:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT