1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bakan Bağış, Polis Merkezine Yönelik Saldırıyı Değerlendirdi

Bakan Bağış, Polis Merkezine Yönelik Saldırıyı Değerlendirdi

Bakan Bağış, Polis Merkezine Yönelik Saldırıyı Değerlendirdi
A+A-

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul Gaziosmanpaşa'da polis merkezine düzenlenen saldırı ile ilgili, "Kimileri Türkiye'de yeniden kardeşi kardeşe kırdırabileceklerini zannediy

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul Gaziosmanpaşa'da polis merkezine düzenlenen saldırı ile ilgili, "Kimileri Türkiye'de yeniden kardeşi kardeşe kırdırabileceklerini zannediyorlar. Ama Allah'ın izni ile başaramayacaklar. Çünkü biz birbirimize sahip çıkacağız" dedi.
Konya Ticaret Odası'nda düzenlenen TÜRKAK Danışma Kurulu Toplantısı'nda konuşan Bakan Egemen Bağış, bugün İstanbul Gaziosmanpaşa'da 1 polisin şehit olduğu terör saldırısını kınadı. Bağış, "Bugün İstanbul Gaziosmanpaşa'da 1 polis kardeşimiz şehit oldu. Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyorum. Kimileri Türkiye'de yeniden kardeşi kardeşe kırdırabileceklerini zannediyorlar. Ama Allah'ın izni ile başaramayacaklar. Çünkü biz birbirimize sahip çıkacağız. Biraz evvel Hz. Mevlana'nın hoşgörüsünden bahsettik. Biz 'inadına kardeşlik' demek durumundayız. 'İnadına birlik beraberlik' demek zorundayız. 'İnadına dayanışma' demek zorundayız ve sonunda da inşallah Türkiye farklı bir noktaya gelecektir" diye konuştu.
(AH-FM-OK-Y)

11.12.2012 18:39:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT