1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bakan Akdağ: "kabineden Alındın Denene Kadar Görevimizin Başında Olacağız"

Bakan Akdağ: "kabineden Alındın Denene Kadar Görevimizin Başında Olacağız"

Bakan Akdağ: kabineden Alındın Denene Kadar Görevimizin Başında Olacağız
A+A-

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, kabine değişikliği iddialarıyla ilgili olarak, "Ölene kadar Sağlık Bakanı olarak kalacak değiliz. Bir gün mutlaka bu değişiklik olacak" dedi. Bakan Akdağ, Erzurum'da bası

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, kabine değişikliği iddialarıyla ilgili olarak, "Ölene kadar Sağlık Bakanı olarak kalacak değiliz. Bir gün mutlaka bu değişiklik olacak" dedi.
Bakan Akdağ, Erzurum'da basın mensupları ile bir araya geldiği toplantıda gündeme ilişkin soruları cevaplandırdı. Kabine değişikliği iddialarıyla ilgili olarak açıklama yapan Bakan Akdağ, "Kabine değişikliğinde ismimizin geçmesi konusuna bu güne kadar buna hiç önem vermedim. Nasıl etkilendiğimiz ortada. Bu güne kadar yaptığımız çalışmalarla belli. Bizim bir çalışma kültürümüz var. Bize bir görev, bir bayrak verilmiş. Onun son dakikasına kadar bu bayrağı taşımak. Bu bir gün mutlaka olacak. Sen kabineden alındın dendiği anda benim tek yapacağım iş, bu işi arkadaşıma devredeceğim ana kadar işlerle uğraşmak olacaktır. Devlet işleri böyledir. İnsan ölene kadar Sağlık Bakanı kalmaz yani. Şimdi olmazsa yarın olacak. Bir gün mutlaka olacak" diye konuştu.
(AT-AT-CC-Y)

19.01.2013 17:01:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT