1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Bak Hele Bak Yusuf Konak'ta Muhteşem Gece!

Bak Hele Bak Yusuf Konak'ta Muhteşem Gece!

Bak Hele Bak Yusuf Konak'ta Muhteşem Gece!
A+A-

Van’ın en önemli mekanlarından biri olan Bak Hele Bak Yusuf Konak Kahvaltı Salonu’nda düzenlenen gece büyük beğeni topladı.


Bak Hele Bak Yusuf Konak Kahvaltı Salonu sahibi Yusuf Konak tarafından düzenlenen geceye Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Necmettin Çok, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kurum amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Gecede bir konuşma yapan Yusuf Konak, amaçlarının birlik ve beraberlik içerisinde bir araya gelmek olduğunu söyledi. Konak, “Ben sürekli Ankara’ya gidip geldiğimden dolayı dostlarımdan hayli ayrı kalmıştım. Bu yüzden dostlarımla hasret gidermek ve bir araya gelmek, ayrıca birlik ve beraberlik içerisinde kardeşliğimizi pekiştirmek amacıyla bu geceyi düzenledik. Van’ın birçok değeri vardır. Van kahvaltısı da bunlardan biridir. Bu değerler kesinlikle Vanlılara aittir. Belki biz aracı olduk. Guinness Rekorlar Kitabı’na girmemizdeki başarı sadece Yusuf Konak’a ait değil. Van Ticaret ve Sanayi Odamız, valiliğimiz, büyükşehir belediyemiz, üniversitemiz, STK’larımız ve 7’den 77’ye duasıyla, parasıyla, katkılarıyla bütün Vanlıların başarısıdır. Biz daha önceleri de Van Oturma Geceleri düzenliyorduk. Bundan sonra Allah nasip ederse ayda bir bu geceyi düzenleyeceğiz, dostlarımızla bir araya gelebilmek adına. Bizim prensibimizde kesinlikle siyaset, sigara ve alkol olmayacaktır. Van’a yapacağımız her türlü yatırımın yine Van halkı yararına olması için yapacağız” dedi.


Geceye katılan misafirlere ayran aşı, çiğ köfte ve Van’ın meşhur otlu peyniri, tandır ekmeği ikram edildi. Vanlı sanatçıların da sahne aldığı gecede, vatandaşlar unutulmaz bir gece yaşadılar.

 

BAK HELE BAK YUSUF KONAK’TA MUHTEŞEM GECE

BAK HELE BAK YUSUF KONAK’TA MUHTEŞEM GECE

BAK HELE BAK YUSUF KONAK’TA MUHTEŞEM GECE

BAK HELE BAK YUSUF KONAK’TA MUHTEŞEM GECE

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT