1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bahçeşehir'de Etkinlik Günü

Bahçeşehir'de Etkinlik Günü

Bahçeşehirde Etkinlik Günü
A+A-

Ünlü yazar Nur İçözü'nün kitaplarını imzaladığı etkinlik gününde, ilköğretim 1. kademe öğrencileri de Şirinler'in oyunlarıyla neşeli saatler geçirdi. Bahçeşehir Koleji Kayseri İlköğretim 1. kademe

Ünlü yazar Nur İçözü'nün kitaplarını imzaladığı etkinlik gününde, ilköğretim 1. kademe öğrencileri de Şirinler'in oyunlarıyla neşeli saatler geçirdi.
Bahçeşehir Koleji Kayseri İlköğretim 1. kademe öğrencilerine düzenlenen sosyal ve kültürel etkinlikle, ünlü yazar Nur İçözü, öğrencilere kitaplarını imzalarken, sorulara yanıt vererek, okur sever öğrencilerle sohbet etme fırsatı da buldu.
Yazar İçözü, dinamik hareketli ve okumayı çok seven bir öğrenci kitlesi görmekten mutlu olduğunu belirtirken çocuklar da ünlü bir yazarla tanışmanın heyecanını yaşadı. Etkinliğin ikinci bölümünde de İlköğretim 1. kademe öğrencileri Şirinler kitaplarının tanıtıldığı sergiyi merakla incelerken, kitaplardaki kahramanları birden karşılarında görünce şaşırdılar. Şirinler çizgi film kahramanlarının daha sonra okulun konferans salonunda sergiledikleri gösterileri keyifle izleyen öğrenciler neşeli saatler geçirdi.
(AÖ-Y)

04.01.2013 13:33:07 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT