1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bahçelievler Mahallesi'ne İki Yeni Park Yapılıyor

Bahçelievler Mahallesi'ne İki Yeni Park Yapılıyor

Bahçelievler Mahallesine İki Yeni Park Yapılıyor
A+A-

Antalya'nın Manavgat ilçesi Belediye Başkanı Şükrü Sözen, vatandaşlardan gelen istekler doğrultusunda Bahçelievler Mahallesi'ne iki yeni park yapmak için çalışma başlattıklarını belirtti. Bahçelievle

Antalya'nın Manavgat ilçesi Belediye Başkanı Şükrü Sözen, vatandaşlardan gelen istekler doğrultusunda Bahçelievler Mahallesi'ne iki yeni park yapmak için çalışma başlattıklarını belirtti.
Bahçelievler Mahallesi'nde 5033 ve 5028 sokaklarda yapılması planlanan ve her ikisinin de ihaleleri geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen parkların bölgede büyük bir eksikliği kapatacağı belirtilirken, yapılan planlamaya göre 5033 Sokak'taki 550 metrekarelik ve 5028 Sokak'taki 3 bin 900 metrekarelik alanlardaki park yapım işlerinin, 2013 yılı Ocak ayında başlayarak Mart ayında tamamlanacağı kaydedildi.
Her iki parkta da açık alan spor aletleri, yeşil alan düzenlemesi, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanlarının yer alacağını belirten Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, "İlçede kişi başına düşen düzenli yeşil alan miktarı sürekli artıyor. Bundan çok mutluyuz. İki adet parkı en güzel şekliyle tamamlayarak hizmete açacağız. Böylece bu atıl alanlarımız da değerlendirilmiş olacak" dedi.
(AK-SK-Y)

17.12.2012 16:16:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT