1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bahçeli, Temas Ve Diyalog Grubu İle Görüşmeye Sıcak Bakmıyor

Bahçeli, Temas Ve Diyalog Grubu İle Görüşmeye Sıcak Bakmıyor

Bahçeli, Temas Ve Diyalog Grubu İle Görüşmeye Sıcak Bakmıyor
A+A-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sivil toplum kuruluşlarından (STK) görüşme talebi gelmesi halinde öncelikle gelecek olan STK'ların niteliğine bakacaklarını ifade etti. Parlamenterler Derneği'nin

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sivil toplum kuruluşlarından (STK) görüşme talebi gelmesi halinde öncelikle gelecek olan STK'ların niteliğine bakacaklarını ifade etti.
Parlamenterler Derneği'nin bugün açılışı yapılan binasını ziyaret eden Bahçeli, burada yaptığı konuşmada derneğin parlamento içinde bulunan milletvekillerinin ve eski parlamenterlerin tekrar birlik ve beraberliklerini devam ettirecekleri, Türkiye ve dünya gündemi üzerinde görüş alışverişinde bulunacakları bir zemin olduğunu belirterek, derneğin kurucularını tebrik etti. Dernek binasında sergilenen fotoğrafları da inceleyen Bahçeli, fotoğraflarda bütün kesimlerin dikkate alındığını, demokrasinin güzel bir örneğinin sergilendiğini söyledi. Gazetecilerin sorularını da cevaplayan Bahçeli, Kürt sorununun çözümü için harekete geçen ve aralarında gazeteci ve STK temsilcilerinin de bulunduğu Temas ve Diyalog Grubu'nun kabul etmesi halinde MHP ile de görüşeceğini açıkladığının hatırlatılması üzerine, "Randevu talebi gelirse, gelecek olan STK'ların niteliğine bakarız. PKK'nın yandaşı kuruluşlarla görüşmemiz mümkün olmaz" diye konuştu.
(MD-ZÇ-CC-Y)

09.01.2013 16:31:53 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT