1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bahçeli, Silivri Ziyaretine İlişkin Konuştu

Bahçeli, Silivri Ziyaretine İlişkin Konuştu

Bahçeli, Silivri Ziyaretine İlişkin Konuştu
A+A-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'u ziyaret edeceği tarihe ilişkin, "Şartlar müsait olduğunda, en kısa zamanda Allah'ın izniyl

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'u ziyaret edeceği tarihe ilişkin, "Şartlar müsait olduğunda, en kısa zamanda Allah'ın izniyle orada olacağım" dedi.
Bahçeli, partisinin TBMM'deki grup toplantısının ardından, Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan emekli Orgeneral İlker Başbuğ'u ziyaretine ilişkin soruları cevaplandırdı. Bahçeli, Başbuğ'u ne zaman ziyaret edeceğinin sorulması üzerine, "Silivri'deki 26'ncı Genelkurmay Başkanını ve orada bulunan arkadaşlarını en kısa süre içerisinde ziyaret edeceğimi bilmenizi istiyorum. Gün vermeye gerek yoktur; şartlar müsait olduğunda, en kısa zamanda Allah'ın izniyle orada olacağım" dedi. Başbuğ ile neler paylaşacağının sorulması üzerine Bahçeli, "Onu da bize bırakın" karşılığını verdi.
(MÜG-OK-Y)

08.01.2013 11:42:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT