1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Baharın Ardından Yağış Geri Geliyor

Baharın Ardından Yağış Geri Geliyor

Baharın Ardından Yağış Geri Geliyor
A+A-

Orta Akdeniz üzerinden gelen yeni bir ılık ve yağışlı sistemin etkisine girecek olan Ege Bölgesi'ndeki yağışların Aydın genelinde de etkili olması bekleniyor. Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Ay

Orta Akdeniz üzerinden gelen yeni bir ılık ve yağışlı sistemin etkisine girecek olan Ege Bölgesi'ndeki yağışların Aydın genelinde de etkili olması bekleniyor.
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Aydın'da etkili olması beklenen kuvvetli yağış nedeniyle uyarıda bulundu.
Konuyla ilgili olarak Aydın Valiliği'nden yapılan açıklamada, "Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erkan Uyarı merkezinden yapılan açıklamaya göre; Ege Bölgesi'nin bu geceden itibaren Orta Akdeniz üzerinden gelen yeni bir ılık ve yağışlı sistemin etkisine gitmesi bekleniyor. Ege Bölgesi'nde etkili olan kuvvetli yağışın bugün akşam saatlerinden itibaren Ege Bölgesi'nin büyük bir bölümüyle Aydın merkez ile ilçelerinde de kuvvetli rüzgarla birlikte etkili olması beklenmektedir. Vatandaşlarımızın kuvvetli rüzgar ile birlikte gök gürültülü sağanak yağış nedeniyle meydana gelebilecek tüm olumsuzluklar a karşı dikkatli ve tedbirli olması germektedir. Ani sel ve su baskını, çatı uçması, ağaç ve direklerin devrilmesi yaşanabileceği gibi ulaşımda da aksamalar yaşanabilir" denildi.
(MB-İK)

06.02.2013 16:54:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT