1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bahar Koleji öğrencileri hünerlerini sergiledi

Bahar Koleji öğrencileri hünerlerini sergiledi

Bahar Koleji öğrencileri hünerlerini sergiledi
A+A-

MERSİN - Mersin'in Tarsus ilçesinde elde ettiği Türkiye dereceleri ve uluslararası olimpiyatlarda aldığı madalyalarla adından söz ettiren Yıldırımhan Bahar Koleji, sosyal sorumluluk projelerini

MERSİN - Mersin'in Tarsus ilçesinde elde ettiği Türkiye dereceleri ve uluslararası olimpiyatlarda aldığı madalyalarla adından söz ettiren Yıldırımhan Bahar Koleji, sosyal sorumluluk projelerinin yanında sanatsal etkinliklere de önem veriyor.

Bahar Koleji öğrencileri Tarsu AVM sergi alanında bir birinden ilginç projelerini sergileniyor. Resim sergisi, atasözleri ve deyimler projesi, kaligrafi sanatı, ebru gösterisi, fen deneyleri, okul korosu ve müzik dinletisinin yer aldığı etkinliğe vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

Bahar Koleji Müdürü Ali Erdoğan, "Öğrencilerimizin Türkiye dereceleri ve uluslararası bilimsel başarıların yanında sanatsal alanda da kendilerini geliştirmeleri bizim için çok önemli. Bu tür etkinlikler çocukların kendini ifade etme yeteneğini geliştirdiği gibi özgüven oluşturma ve sosyal aktifliklerini artırma adına da çok verimli oluyor. Sergimizi gezen ve etkinliklerimize katılarak bize destek veren hemşerilerimize teşekkür ederiz." dedi.

CİHAN

A+A-

HABERE YORUM KAT