1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bağımsız Milletvekili Türk: "imralı Görüşmelerinde İsmimin Veto Edilmesi Söz Konusu Değil" Müge Çevik Ankara

Bağımsız Milletvekili Türk: "imralı Görüşmelerinde İsmimin Veto Edilmesi Söz Konusu Değil" Müge Çevik Ankara

Bağımsız Milletvekili Türk: imralı Görüşmelerinde İsmimin Veto Edilmesi Söz Konusu Değil  Müge Çevik    Ankara
A+A-

Mardin Bağımsız Milletvekili Ahmet Türk, İmralı görüşmeleri için Adalet Bakanlığı tarafından isminin reddedildiğine ilişkin haberleri yalanlayarak, "Böyle bir şey yok" dedi. Vefat eden eski Mardin

Mardin Bağımsız Milletvekili Ahmet Türk, İmralı görüşmeleri için Adalet Bakanlığı tarafından isminin reddedildiğine ilişkin haberleri yalanlayarak, "Böyle bir şey yok" dedi.
Vefat eden eski Mardin Milletvekili Ömer Ertaş için TBMM'de düzenlenen törene Ertaş'ın ailesi ve yakınları, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Muammer Güler, DSP Genel Başkanı Masum Türker, TBMM İdare Amiri ve BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdülkadir Aksu, Mardin Bağımsız Milletvekili Ahmet Türk ile eski bakan ve milletvekilleri katıldı. Törende Hüseyin Çelik ve Ahmet Türk'ün bir süre sohbet ettikleri görüldü.
Törenin ardından Mardin Bağımsız Milletvekili Ahmet Türk gazetecilerin İmralı görüşmeleri için isminin reddedildiği yönündeki haberleri hatırlatmalı üzerine, "Böyle bir şey yok" karşılığını verdi.
(MÜG-ÖZ-Y)

24.01.2013 13:23:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT