1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bağcılar'da Uyuşturucu Operasyonu (Görüntülü) Haber : Adnan Sular Kamera : Mehmet Altunışık İstanbul

Bağcılar'da Uyuşturucu Operasyonu (Görüntülü) Haber : Adnan Sular Kamera : Mehmet Altunışık İstanbul

Bağcılarda Uyuşturucu Operasyonu  (Görüntülü)  Haber : Adnan Sular    Kamera : Mehmet Altunışık    İstanbul
A+A-

Bağcılar'da düzenlenen operasyonda 2 kişi ile birlikte 7 kilo 444 gram esrar maddesi ve 1 kurusıkı tabanca ele geçirildi. Uyuşturucuların İstanbul'da iç piyasaya sürülmek istendiği ileri sürüldü. İsta

Bağcılar'da düzenlenen operasyonda 2 kişi ile birlikte 7 kilo 444 gram esrar maddesi ve 1 kurusıkı tabanca ele geçirildi. Uyuşturucuların İstanbul'da iç piyasaya sürülmek istendiği ileri sürüldü.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri, Bağcılar da bir evde uyuşturucu madde bulundurulduğu ihbarı üzerine soruşturma başlattı. Yapılan tespitlerin ardından savcılık izni doğrultusunda harekete geçen ekipler, Fatih Caddesi No: 60 üzerinde yer alan 4 numaralı bir eve baskın düzenledi. Evde yapılan aramalarda; 23 paket halinde toplam 7 kilo 444 gram esrar, 1 kurusıkı tabanca ile 6 kurusıkı fişek ele geçirdi. Operasyonda uyuşturucunun mal sahibi oldukları ileri sürülen Barış Algur ile Nihat Algur isimli iki şüpheli gözaltına alındı.
Uyuşturucuları iç piyasaya sürmek istedikleri ileri sürülen şüpheliler sorgulanmak üzere Esenler Polis Merkezi'ne götürüldü.

10.02.2013 08:51:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT