1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bafra'da Turizm Fakültesi İnşaatı Hızla Yükseliyor

Bafra'da Turizm Fakültesi İnşaatı Hızla Yükseliyor

Bafrada Turizm Fakültesi İnşaatı Hızla Yükseliyor
A+A-

İş adamı Kaya Aşcı, merhum babaları adına yaptırdıkları Bafra Şevket Aşcı Turizm Fakültesi inşaatında incelemelerde bulundu. Bafra Turizm Fakülte inşaatında incelemelerde bulunarak, devam eden inşa

İş adamı Kaya Aşcı, merhum babaları adına yaptırdıkları Bafra Şevket Aşcı Turizm Fakültesi inşaatında incelemelerde bulundu.
Bafra Turizm Fakülte inşaatında incelemelerde bulunarak, devam eden inşaat hakkında bilgi alan Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaya Aşcı, İnşaatın zamanında bitmesi için direktifler verdi. Aşçı, "Turizm Fakültesi Bafra'ya çok büyük katma değer sağlayacaktır. Buraya gelecek birçok akademisyen ve öğrencinin bölgemizin turizm dinamiklerini harekete geçirmede çok büyük etkisi olacaktır. Nüfusu 30 ilden daha fazla, öğrenci sayısı 35 bin, olan çoğu il nüfusu kadar öğrencisi bulunan Bafra'mızda bugüne kadar bir fakültenin açılmamış olması, Bafralıları derinden üzüyordu. Bafralıların büyük özlemi olan Fakülte ihtiyacına Aşçı Ailesi olarak son vermek istedik" dedi.
Bafra Şevket Aşçı Turizm Fakültesi inceleme gezisine Kaya Aşçı'nın yanı sıra Bafralı iş adamı Aydın Dursun ile görevliler katıldı.
(ŞU-SLH-Y)

18.02.2013 13:41:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT