1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bafra Osb'ye Yatırım İsteği

Bafra Osb'ye Yatırım İsteği

Bafra Osbye Yatırım İsteği
A+A-

Bafralı oda başkanları, ziyaret ettikleri Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'ndan, Bafra Organize Sanayi Bölgesi'ne (OSB) yatırım yapılması konusunda destek istedi. B

Bafralı oda başkanları, ziyaret ettikleri Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'ndan, Bafra Organize Sanayi Bölgesi'ne (OSB) yatırım yapılması konusunda destek istedi.
Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Durgun, Bafra Ticaret Borsası Başkanı Hayrettin Demircioğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Kılıç, Ziraat Odası Başkanı Sait Karagöl, Bafra TSO Meclis Üyesi ve OSB Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yavuz ve Bafra OSB Müdürü Mustafa Reis, Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nu makamında ziyaret etti.
Samsun TSO Başkan Yardımcıları Haluk Akyüz ve Mustafa Kemal Şahin'in de hazır bulunduğu ziyarette Bafra TSO Başkanı Recep Durgun, Bafra Organize Sanayi Bölgesi'ni işadamlarının yatırım yapması konusunda Başkan Salih Zeki Murzioğlu'ndan destek istedi. Ziyarette konuşan Recep Durgun, "Bafra Organize Sanayi Bölgesi'ne yatırım yapılması hususunda desteklerinizi bekliyoruz. Bilindiği üzere Samsun merkez OSB'de yatırım yapılacak yer kalmadı. Hem bu sebepten ötürü hem de Bafra OSB'nin boş olması ve Bafra'nın konumu, Türkiye'nin sayılı ovalarından olması sebebi ile özellikle tarımsal sanayi alanında yatırımcıların ilçemize yönlendirilmesi konusunda desteğinizi istiyoruz" dedi.
Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Sizin de dediğiniz gibi Samsun merkez OSB'de doluluk oranı yüzde 100. Bize gelecek yatırımcıları Kavak ve Bafra Organize Sanayi Bölgelerine yönlendiriyoruz. Ama çoğu yatırımcı, yatırım yapacağı yerin merkezde olmasını istiyor. Yatırımcılar bizim başımızın tacı. Biz, ilimize gelen herkese kolaylık sağlamak için elimizden geleni zaten yapıyoruz. Bafra OSB'ye yapılacak yatırımlar elbette bizi sevindirir. Sonuç itibari ile yapılacak yatırımlar bölgemizin kalkınmasına da fayda sağlayacaktır. Biz bu bağlamda yatırımcıları Kavak ve Bafra OSB'ye yönlendirmeye bundan sonrada devam edeceğiz" diye konuştu.
(SAM-SLH-Y)

14.02.2013 13:26:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT