1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. BACANAĞINI DOMUZ ZANNEDİP VURDU

BACANAĞINI DOMUZ ZANNEDİP VURDU

BACANAĞINI DOMUZ ZANNEDİP VURDU
A+A-

Kütahya merkeze bağlı Değirmenözü köyünde bir avcı, çalılık alanda bacanağını domuz zannederek vurdu. Göğüs bölgesinden ağır yaralanan bacanak olay yerinde hayatını kaybettti.

Edinilen bilgiye göre, Muammer Y. (59) bacanağı olan 3 çocuk babası Aziz Ceylan (55) ile sabah birlikte Alanlı Mahallesi Topçuçeşme Mevkii'ne domuz avına gittiler. Bir süre birlikte avlanan bacanaklar, daha sonra bölgenin sık ormanlık olması sebebiyle birbirlerinden ayrıldılar. Ayrıldıktan bir kaç saat sonra yakınındaki ormanlık alandan sesler duyan Muammer Y., çıkan sesleri domuz sürüsünün çıkardığını zannederek söz konusu bölgeye ateş etti. Bir anda çığlık sesi duyan Muammer Y., yardıma koştu. Muuammer Y., domuz zannederek ateş ettiği bölgede kanlar içeresinde kalan bacanağı Aziz Ceylan olduğunu görünce şoka girdi. Yoğun şekilde kan kaybeden Aziz Ceylan, olay yerinde hayatını kaybetti. Muammer Y., durumu jandarma ve diğer yetkililere bildirerek, yardım talebinde bulundu.

Aziz Ceylan'ın kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için naaşı Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, şüpheli Muammer Y., jandarmadaki ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT