1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Babayı Gözyaşına Boğan Altın Vuruş

Babayı Gözyaşına Boğan Altın Vuruş

Babayı Gözyaşına Boğan Altın Vuruş
A+A-

Adana'da uyuşturucu bağımlısı 30 yaşındaki oğlunu evde ölü bulan baba, "Oğlumu bu illetten kurtarmak için çok çalıştım. Ancak, kurtaramadım" diyerek gözyaşı döktü. Edinilen bilgiye göre olay, Sarıç

Adana'da uyuşturucu bağımlısı 30 yaşındaki oğlunu evde ölü bulan baba, "Oğlumu bu illetten kurtarmak için çok çalıştım. Ancak, kurtaramadım" diyerek gözyaşı döktü.
Edinilen bilgiye göre olay, Sarıçam ilçesine bağlı Sofulu Mahallesi'nde meydana geldi. Kaynakçı Osman Eşli (30), önceki gün evde babası tarafından hareketsiz halde bulundu. Baba Mehmet Eşli, 112 Acil Servisi ve polisi arayarak durumu bildirdi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri yaptıkları kontrolde Osman Eşli'nin koluna enjekte ettiği uyuşturucudan öldüğünü belirledi. Osman Eşli'nin cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Oğlunun ölümü üzerine gözyaşlarına boğulan baba Mehmet Eşli, "Oğlumu bu illetten kurtarmak için çok çalıştım. Ancak, kurtaramadım. Tedavi için gittiği merkezlerden kaçtı" dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
(ERN-AKL-Y)

19.01.2013 10:00:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT