1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Babasına Yapılan Müdahaleyi Gözyaşlarıyla İzledi

Babasına Yapılan Müdahaleyi Gözyaşlarıyla İzledi

Babasına Yapılan Müdahaleyi Gözyaşlarıyla İzledi
A+A-

Şişli Nişantaşı'nda sokakta fenalaşan otopark görevlisi sağlık ekiplerinin çabalarına rağmen kurtarılamadı. Sağlık ekiplerinin babasına müdahalesini izleyen genç kadın gözyaşlarına boğuldu. Olay, saa

Şişli Nişantaşı'nda sokakta fenalaşan otopark görevlisi sağlık ekiplerinin çabalarına rağmen kurtarılamadı. Sağlık ekiplerinin babasına müdahalesini izleyen genç kadın gözyaşlarına boğuldu.
Olay, saat 10.30'da Nişantaşı Mim Kemal Öke Caddesi ile Prof. Dr. Fevzi Fevzioğlu caddesinin kesiştiği noktada fenalaşan otopark görevlisi Zeki Ağ (55) yere yığıldı. Çevredekilerin yardıma koştuğu Zeki Ağ için ambulans ve polis ekiplerinden yardım istendi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, kalp krizi geçirdiği belirlenen Ağ'a müdahale etti. Bu sırada Ağ'ı tanıyan bir kişinin haber vermesi ile olay yerine gelen kızı ve oğlu sağlık ekiplerinin çalışmalarını gözyaşları içinde izledi. Yakınlarını arayan Ağ'ın kızı, "Yerde hareketsiz, yatıyor. Sağlık ekipleri müdahale ediyor" diyerek babasının başında ağladı. Sağlık ekiplerinin uzun süren müdahalesinin ardından Zeki Ağ'ın ambulansa konulması sırasında kardeşinin "Öldü mü?" diye sorması üzerine kızı, "Hayır ölmedi yaşıyordur o" diyerek ağladı. Sağlık ekipleri, uzun süre kalp masajı yaptıkları Ağ'ı daha sonra Taksim İlkyardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Ancak Ağ, yapılan tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Olayı anlatan Zeki Ağ'ın arkadaşı, "Yürüyerek geldik. Burada oturdu kaldı. Ambulansı aradık. Birazda ambulans gecikti yanılmıyorsam. Bayağı bir zorlandı. Hırlaması vardı, renk gitti. Ambulans geldi zaten müdahale ettiler. Ambulansın gelişi 20-25 dakika sürdü. Biraz gecikme oldu. Belki biraz daha önce gelinseydi bir şeyler olurdu diye düşünüyoruz. Binada araçların giriş çıkışını sağlayan bir ağabeyimizdi" diye konuştu.
(AU-ÇK-Y)

11.02.2013 16:05:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT