1. HABERLER

  2. SPOR HABERLERİ

  3. Aziz Yıldırım'a istifa çağrıları şoke uğrattı...

Aziz Yıldırım'a istifa çağrıları şoke uğrattı...

Aziz Yıldırım'a istifa çağrıları şoke uğrattı...
A+A-

Sarı kanaryanin başkanı Aziz Yıldırıma istifa et sloganları...Fenerbahçe nin en popüler bilinen taraftar grubu genç fenerbahçelilerden Aziz Yıldırım a istifa çağrısı...

Fenerbahçenin genç grubu olan genç fenerbahçeliler grubundan aziz yıldırım a şok istifa çağrıları yapıldı. Genç fenerlilerin yaptığı sloganlarda 15 yıl oldu artık yeter ve istifa et diye söylediler.


Fenerbahçenin 1 milyon üye diye başlattığı kampanya kapsamında Başkan aziz yıldırımın katıldığı programda incek tesislerinde toplanan 50 kadar kişi başkan aziz yıldırımı istifaya davet ettiler

 

Sarı-lacivertli taraftarlar, "1 milyon üye" gecesi için Ankara'daki İncek Tesisleri'nde bulunan Başkan Aziz Yıldırım'ı protesto ederek, tesis dışında pankart açıp, sloganlar attı. Taraftarlar, "Samandıra ve stat için teşekkürler, ama artık yeter, 15 sene oldu. Senin süren doldu. İstifa et diktatör" şeklinde tezahürat yaptı.


Başkan Aziz Yıldırım'ın dün yaptığı basın toplantısında eleştirdiği, hatta suçladığı taraftar grubunun Ankara üyeleri bu akşam yaptıkları eylemde ayrıca, "Stat ve Samandıra için sana teşekkür ederiz. Bu taraftar seni istemiyor artık Aziz", "Yalan yalan yalan, istifa et u...", "Ankara'da diktatör istemiyoruz" diyerek öfkelerini dile getirdiler. Fenerbahçe'nin İncek Tesisleri'nde hiçbir polis önlemi bulunmazken, tesislerden sorumlu güvenlik personeli taraftarları demir sürgü kapının dışında tuttu.

 

aziz.jpeg

A+A-

HABERE YORUM KAT