1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ayvalık Kaymakamı Nalbant Twettlendi

Ayvalık Kaymakamı Nalbant Twettlendi

Ayvalık Kaymakamı Nalbant Twettlendi
A+A-

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinin başarılı kaymakamı Nihat Nalbant, vatandaşlarla iletişimde teknolojinin tüm nimetlerini kullanmaktan geri kalmıyor. İlçede vatandaşların her türlü sorunlarını çözebil

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinin başarılı kaymakamı Nihat Nalbant, vatandaşlarla iletişimde teknolojinin tüm nimetlerini kullanmaktan geri kalmıyor.
İlçede vatandaşların her türlü sorunlarını çözebilmek adına iletişimin gerekliliğine inanan Kaymakam Nalbant, elektronik posta adreslerinin yanı sıra sosyal paylaşım siteleri üzerinden de halkla iletişim kurmayı başarıyor. Bu amaçla dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden biri olan facebook'un ardından bir de twetter hesabı açtıran Ayvalık Kaymakamı Nihat Nalbant, ilçedeki sorunları birebir ve anında iletişimle çözmeyi planladığı belirtildi. Kaymakam Nihat Nalbant'ın, 'twitter.com/kymnihatnalbant' ismi ile açılan hesapla vatandaşların kendisine yönelteceği sorulara cevap vermek ve kamuoyunu ilgilendiren konularda vatandaşları bilgilendirmesi bekleniyor.
(SS-SŞ)

01.02.2013 17:52:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT