1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ayto Başkanı Dokuzlu'nun Yeni Yıl Mesajı

Ayto Başkanı Dokuzlu'nun Yeni Yıl Mesajı

Ayto Başkanı Dokuzlunun Yeni Yıl Mesajı
A+A-

Aydın Ticaret Odası Başkanı İsmail Hakkı Dokuzlu yaptığı açıklama ile 2012 yılını değerlendirip 2013 yılının başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini diledi. AYTO Başkanı Dokuzlu yayınladığı yeni yıl

Aydın Ticaret Odası Başkanı İsmail Hakkı Dokuzlu yaptığı açıklama ile 2012 yılını değerlendirip 2013 yılının başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini diledi.
AYTO Başkanı Dokuzlu yayınladığı yeni yıl mesajında "2012 yılını acısı ile tatlısı ile geride bıraktık. Geçen bir yıl içinde tüm çabamız, Aydın ve Aydın Ticaret Odası için birşeyler yapmaktı. 2012 yılı Aydın Ticaret Odası için yeni projelerin hayat bulduğu verimli bir yıl olduğu kanaatindeyim. Aydın Ticaret Odası Kültür Evi, Aydın Ürünleri Tanıtım Tırı bizi onurlandıran çalışmalarımızın başında yer almaktadırlar. 2013 yılında yine Aydın ve Aydın Ticaret Odası için çalışmalarımız tüm hızı ile devam edecektir. Malumunuz olduğu üzere Her yeni yıl da, yeni umutları ve beklentileri beraberinde getirmektedir. Yeni yıl da tüm hayallerinizin gerçekleşmesini sağlıklı ve mutlu bir yıl olmasını diliyorum" ifadelerine yer verdi.
(İK)

31.12.2012 17:53:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT