1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ayşen Gruda: Bu savaş çok gereksiz

Ayşen Gruda: Bu savaş çok gereksiz

Ayşen Gruda: Bu savaş çok gereksiz
A+A-

yuncu Ayşen Gruda barış sürecine destek verdiğini açıkladı: \"Bana görev versinler, gidip Kandil\'deki o insanları ikna edebilirim.\"

 

Taraf Gazetesi'ne barış süreciyle ilgili konuşan oyuncuAyşen Gruda "Kandil'deki insanları ikna edebilirim" dedi. Barış sürecine destek verdiğini açıklayan Gruda şunları söyledi:

"Neyin ispatı ve kavgası içindeyiz. O Kürt çocukları da anne, baba kuzusu. Küçük hesaplar yüzünden iki tarafta ölüyor. Dövüşe dövüşe değil masa başında konuşa konuşa halletmemiz gerekiyor. İnanıyorum aklı başında siyasiler, insanlar bunları görüyorlar. Hepimizin çocukları var. Bu savaş çok gereksiz"

Ayşen Gruda, "Bu devlet bana bir görev verirse ben korkmadan ama hiç korkmadan mağaralara gidip o insanları ikna ederim. Masal anlatsam bile beni dinlerler" dedi.

Gruda askerlerinde PKK'lilerin de oynadığı filmlerle büyüdüğünü belirterek Kandil'e gidip PKK'lileri ikna edebileceğini söyledi.

"Bu devlet bana bir görev verirse ben korkmadan ama hiç korkmadan mağaralara gidip o insanları ikna ederim. Masal anlatsam bile beni dinlerler."

A+A-

HABERE YORUM KAT