1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ayşe özyılmazel'den süpriz itiraflar...Erkekler artık 'Naz- Niyaz' peşinde...

Ayşe özyılmazel'den süpriz itiraflar...Erkekler artık 'Naz- Niyaz' peşinde...

Ayşe özyılmazel'den süpriz itiraflar...Erkekler artık 'Naz- Niyaz' peşinde...
A+A-

Ünlü şarkıcı ve manken Ayşe özyılmazel'den flaş açıklamalar geldi.. Popüler şarkıcı Ayşe özyılmazel katıldığı bir canlı yayın radyo programında çarpıcı beyanlar verdi..Ayşe özyılmazel'den süpriz itiraflar...Erkekler artık 'Naz- Niyaz' peşinde...

Ünlü şarkıcı köşe yazarı ve manken olarak tanınan ayşe özyılmazel süpriz açıklamalar yaptı. Ünlü şarkıcı ve manken Ayşe özyılmazel'den flaş açıklamalar geldi.. Popüler şarkıcı Ayşe özyılmazel katıldığı bir canlı yayın radyo programında çarpıcı beyanlar verdi..Ayşe özyılmazel katıldığı canlı radyo yayın programında sorulanlara cevap verdi ve kendisi ve eski aşkları hakkında önemli açıkamalar yaptı işte ünlü şarkıcının açıklaması:

Özyılmazel şunları söyledi: "Ünlü olmak isteyen erkekler daha çok. Hatta magazin sevmem, görünmeyeyim diyen adamların çoğu buna bayılıyor. Geceleri gizli gizli magazin haberlerini okuyor. Kendini internette arayan bir sevgilim vardı. İkimizin adını yan yana yazıp internette haber çıkmış mı diye arıyordu. Erkekler artık 'Naz- Niyaz' peşinde... Kadınların işi her zamankinden zor. Normal bir erkek bulmak zorlaşıyor. Önce Romeo oluyorlar, ikinci hafta 'karım' deyip sonra da kaçıyorlar."

 

ayse.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT