1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aynı Kuyumcuya 4. Kez Gelince Yakalandı

Aynı Kuyumcuya 4. Kez Gelince Yakalandı

Aynı Kuyumcuya 4. Kez Gelince Yakalandı
A+A-

Konya'da kuyumcuya yüzük alma bahanesi ile giderek 3 seferde 11 yüzük çalan hırsız, 4. seferde yakayı ele verdi. Olay, merkez Karatay ilçesi Mevlana Caddesi üzerinde bulunan bir kuyumcuda meydana gel

Konya'da kuyumcuya yüzük alma bahanesi ile giderek 3 seferde 11 yüzük çalan hırsız, 4. seferde yakayı ele verdi.
Olay, merkez Karatay ilçesi Mevlana Caddesi üzerinde bulunan bir kuyumcuda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 17, 18 ve 20 Aralık günü yüzük alacağını söyleyerek kuyumcuya giden Mustafa G. (30), yüzüklere bakma bahanesi ile kuyumcu ile süre sohbet etti. Kuyumcunun dalgınlığını fırsat bilip yönünü döndüğünde her defasında bir yüzük alarak cebine atan Mustafa G., toplam 11 yüzük çaldı. Yüzüklerin eksildiğinin fark edilmesi üzerine polise hırsızlık ihbarında bulunuldu.
Kuyumcuda inceleme yapan polis, güvenlik kamerası görüntülerini incelediğinde 3 gün boyunca kuyumcuya gelen şahsın yüzükleri çaldığını belirledi. Yapılan incelemeler sonucu kuyumcuyu takibe alan polis, 2 gün sonra yine kuyumcuya gelen Mustafa G.'yi gözaltına aldı.
Yapılan ilk sorgusunda hırsızlığı kabul ederek 11 yüzük çaldığını söyleyen Mustafa G., Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi.
(MB-İP-OK-Y)

23.12.2012 13:28:43 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT